Osobisty GPS TrackerPersonal GPS Tracker – miniaturowe urządzenie do śledzenia lokalizacji pojazdów.

 

Osobisty GPS Tracker rejestruje dane o lokalizacji i systematycznie przekazuje je za pośrednictwem sieci telefonicznej (GPRS) na serwer naszej firmy. Użytkownik Trackera lub dyspozytor prowadzący kontrolę nad obiektem może z dowolnego komputera z dostępem do Internetu, wejść w online klient My Autotracker za pomocą swojego osobistego loginu i hasła. W online klient My Autotracker można monitorować lokalizację pojazdu w czasie rzeczywistym, a także przeglądać i analizować historię jego ruchu na mapie.

 

Sygnalizator GPS, czasami określany jako osobisty Tracker, ma kompaktowy rozmiar i niewielką wagę (porównywalną z telefonem komórkowym), co pozwala wygodnie go używać, nosić w kieszeni, torebce lub włożyć do kasetki z ładunkiem o znacznej wartości.

 

Osobisty Tracker posiada przycisk alarmowy, po kliknięciu którego przychodzi wiadomość na wskazany numer telefonu z określeniem lokalizacji. Można także zadzwonić pod numer karty SIM, która jest zainstalowana w osobistym Trackerze i słuchać, co się dzieje wokół.

 

Zakres wykorzystania osobistej kontroli GPS:

 

  • Nadzór nad pracownikami terenowymi firmy (ubezpieczeniowymi, agentami reklamowymi, merchandiserami, agentami sprzedaży, kurierami, pracownikami firm kurierskich, kontrolerami liczników, inkasentami itp.);

  • Śledzenie bagażu, ładunku o znacznej wartości;

  • Nadzór nad dziećmi, starszymi krewnymi;

  • Śledzenie zwierząt;

  • Turystyka, aktywny odpoczynek.

 

 

W celu zakupu osobistego Trackeru GPS prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, dobierzemy i wprowadzimy ustawienia do osobistego Trackera pod Państwa wymagania.